Több fordulatú elektromos működtető

ÁTTEKINTÉS
Az ISO5210 követelményei szerint a több forduló hajtóművek ellenállnak a szelepről, és a szelephez továbbíthatják a nyomatékot, amely legalább egy fordulatot forgat. Általában a több fordulatú működtetőknek több fordulatot kell teljesíteniük, és a kapuszelepeket emelő szárakkal kell felszerelni. Több fordulatú működtetőkre van szükség a több forgási fordulat elvégzéséhez. Ezért a több fordulatszámú működtetők üreges tengelyekkel vannak felszerelve, hogy meghajtsák a kapu szelep szárát. A nyomaték kiadásával a kapu szelepeket, a gömbszelepeket és más szelepeket működtetik. A szelepek kézi működtetése kézikkerekkel szintén a működtetők szokásos tulajdonsága. A vezérlőegység feldolgozza az adatokat a szelepmozgató működtetésére a nyitási és záró irányban. Általában a vezérlőegység elektromos interfészként szolgál a DCS operációs rendszerrel, helyi vezérléssel felszerelve és beépítve a működtetőbe.
Az elektromos hajtóművek jellemzői
Ez a sorozatú elektromos szelepmozgató a következő funkciókkal rendelkezik:
• Kompakt és robusztus konstrukció, könnyű.
• A nyomatékváltozás széles skálája.
• Nehéz eloxált alumínium ház belső és kívül, külső, magas hőmérsékletű festékbevonat a súlyos ipari környezet elleni felhasználás céljából.
• A ház sugárirányú fókákat és O-gyűrűket használ, amelyek védelmet nyújtanak a vízálló IP68 számára.
• automatikusan azonosítja és korrigálja a fázisokat. Az automatikus fázishiba védelme védi a berendezések biztonságát.
• Megbízható mechanikus nyomaték -érzékelő rendszer, amely biztonságos működést biztosít túlterhelés állapotban.
• A nagy méretű ablak és az indikátor távolról jobb helyzetjelzést biztosít.
• A helyi pozíció -ellenőrzési lehetőségek száma az egyszerű üzembe helyezés és a terepi üzemeltetés biztosítása érdekében.
Termék előnyei
Diverzifikált igények
A csővezetékek és az automatizált szelepek támogató technológiai helyszínei az egész világon vannak. Nem csak a hely és a szeleptípus fontos tényezők az elektromos hajtóművek kiválasztásában, hanem a helyszíni működésének éghajlati környezete is döntő jelentőségű. A Fry-A elektromos hajtóművek garantálják a biztonságos és megbízható szolgáltatást különféle szélsőséges környezeti körülmények között.
Kiváló teljesítmény

Minőségbiztosítás
Csak akkor, ha az összes helyszíni berendezés egész életében megbízható szolgáltatást nyújt, a teljes folyamathely hatékony, gazdaságos és biztonságos.
Hosszú jótállási időszak

Fő funkciók
Védelmi osztály
A pecsétvédelem megfelel az EN 60529 szabványnak, és a védelmi szintet IP68 -ra frissítették. Az IP68 azt jelenti, hogy vízbe meríthető 8 méter mélységben, legfeljebb 96 órán keresztül. A merítési időszak alatt 10 művelet hajtható végre.
Környezeti hőmérséklet
Be- és ki-típus
Standard -40 fok ~ +80 fok
Opcionális -60 fok ~ +60 fok
Moduláló típus
Standard -40 fok ~ +60 fok
Opcionális -60 fok ~ +60 fok
Megfelelhetjük a szélesebb körű környezeti hőmérsékleti követelményeket.
Korrózióvédelem
A termék magas szintű korrózióvédelme határozza meg tartósságát. A korrózióvédő rendszer a kémiai előkezelésen alapul, és minden alkatrészt por bevonódik két rétegben. Az ISO 12944-2 szerinti korrózió-osztályozás szerint különféle korrózióvédő osztályokat kínálunk a különböző alkalmazási környezetnek megfelelően.
Robbanásálló fokozat
A robbanásbiztos berendezések kialakításának elve az, hogy maga a berendezés nem lesz a gyújtás forrása egy robbanásveszélyes környezetben, és nem is termel szikrákat, vagy túlmelegíti a robbanásbiztos fokozatot exdeii ct4/t3GB; Exd IICT4/T3GB
KÖRNYEZET
Kikeményítő szerréteg
A funkcionális bevonat növeli a festék tapadását az üreg felületén
Első por bevonó réteg
Ez a réteg egy epoxi-alapú porbevonat. Ez a réteg biztosítja a legjobb tapadást a héj felülete és a bevonat között
Második por bevonó réteg
Ez a réteg poliuretán alapú porbevonat. Ez a réteg a fő gát a vegyi anyagok és az időjárási korrózió ellen.
Az optimalizált porközi-permetezés-kikeményedési módszer létrehozza a legjobb korrózióállóságot.
Ellenőrző üzemmód
Külső vezérlés Az összes hajtómű jel, például a határkapcsoló jelei, a nyomatékkapcsoló jelei, a motorhővédő és a szelep helyzete továbbítható a külső vezérlőberendezéshez a további feldolgozáshoz. A vezérlő logikai architektúra megtervezésekor a szükséges védelmi mechanizmusokat teljes mértékben figyelembe kell venni és minimalizálni a késleltetési időt.
A motor működésének vezérléséhez használt kontaktor eszköz telepítve van a külső vezérlőeszközbe, és kábelrel csatlakoztatva a működtetőhöz.
Ha helyi vezérlőművelet -interfészre van szükség, a helyi vezérlőművelet felületét a szelepmozgató közelében kell telepíteni és integrálni a külső vezérlőeszközbe.
Integrált vezérlés
Amikor a szelepmozót be van kapcsolva, az integrált vezérlőegységgel rendelkező működtető a helyi vezérlés működési elemeivel működtethető. A vezérlőegység teljes mértékben adaptálódik a szelepmozgatóhoz. A szelepmozgató beállítható a helyszínen anélkül, hogy csatlakozna a DCS rendszerhez. Csak a működési parancsok és a visszacsatolási jelek átvitele és cseréje szükséges a vezérlőrendszer és a működtető között. A motor befelé irányuló vezérlése azonnal befejeződik az eszközben.
Mezőbánya
A buszkábelek használata sok helyet takaríthat meg a vezérlőszekrényben, és nyilvánvalóbb, hogy a hagyományos bemeneti és kimeneti jelvonal csatlakoztatása elavult. A kétmagos kábelek használata egyszerűsíti az üzembe helyezési fázist, és jelentősen csökkenti a kábelek költségeit a távolsági mezőben.
A FieldBus technológia másik fő előnye a megelőző karbantartás és a diagnosztikai információk továbbítása a vezérlőhelyiségbe. Ezért a FieldBus technológia az összes FieldBus eszközt integrálja az eszközkezelő rendszerbe, hogy támogassa a terepi eszközök felhasználásának biztonsági védelmi intézkedéseit. Az intelligens integrált vezérlőegységekkel felszerelt hajtóművek alkalmazhatók a folyamatok automatizálásának különféle közös standard típusú típusaira.

Szabványos előírások
|
Védelmi fok |
Standard IP68 |
|
Tápegység |
Háromfázisú AC380V --- 460V 50/60 Hz Egyfázis: AC110V-AC220V DC24V AC24V 50/60Hz |
|
Szolgálati ciklus |
S4, 25% |
|
Szigetelési fokozat |
F |
|
Ellenőrzési módszer |
Helyi vezérlés/DCS/FCS (FieldBus vezérlő rendszer) |
|
Motorvédelem |
Túlmelegedés/túlterhelés és rövidzárlat/pillanatnyi fordított/elektronikus fékvédelem |
|
Nyomatékvédelem |
Mechanikai nyomaték/elektronikus nyomatékvédelem |
|
Lekvárvédelem |
Beépítési túlmelegedés védelme |
|
Megismételhetőségi hiba |
Kevesebb vagy egyenlő, ± 1% -kal |
|
Alapvető hibahatár |
Kevesebb vagy egyenlő 1% |
|
Halott zóna beállítás |
0,1% -9,9% állítható |
|
Külső bevonat |
Magas hőmérsékletű festék |
|
Környezeti hőmérséklet |
Standard: -20-+60 Fokozat Opcionális: -40-+70 fok |
|
Környezeti páratartalom |
90%RH max (nem kondenzálás) |
|
Robbanásálló fokozat |
EXDI, ExdiB II BT4, EXDIB II CT4 (IECEX/ATEX) |
|
Funkciók |
LCD kínai / angol kijelzőablak és a helyi működési funkció Önfázisú szekvencia azonosítása és fázis leválasztás védelme Infravörös beállítás és vezérlés Hiba-öndiagnózis technológia Modbus RTU, Profidbus DP, Hart, FF, Devicene (opcionális) |
|
Jel |
V: Távoli passzív száraz érintkezés, jel rövid impulzus (inching) B: Távoli passzív száraz érintkezés, jel hosszú impulzus (tartás) C: Aktív DC24V jel D: Aktív AC220V jel E: Távoli DC4-20Ma jel |
|
Visszacsatolási jel |
V: Nyitva, bezárva, stop jelek B: Hibajel C: Szelep helyzetjel (DC4-20Ma, DC1-5V, DC0-10V) D: Távirányító jel |
MŰSZAKI ADATOK
Több fordulatú elektromos hajtómű be- és OFF típushoz 1 fázisú AC motorral
|
Modell |
Kimenési sebesség Fordulat |
A nyomaték csörög Nm |
Számok száma Elindul max. 1/h |
Szelepkötések |
Kézikerek |
Súly Kg |
|||||
|
50Hz |
60Hz |
Min. |
Max. |
Standard ISO5210 |
Opció Din3210 |
Max. mm |
Φ mm |
Csökkentés hányados |
|||
|
FRYA-07.2 |
4 |
4.8 |
10 |
30 |
60 |
F07 F10 |
G0 |
26 34 |
160 |
11:1 |
21 |
|
5.6 |
6.7 |
8:1 |
|||||||||
|
8 |
9.6 |
11:1 |
|||||||||
|
11 |
13 |
8:1 |
|||||||||
|
16 |
19 |
11:1 |
|||||||||
|
22 |
26 |
8:1 |
|||||||||
|
32 |
38 |
11:1 |
28 |
||||||||
|
45 |
54 |
8:1 |
|||||||||
|
63 |
75 |
30 |
11:1 |
||||||||
|
90 |
108 |
8:1 |
|||||||||
|
125 |
150 |
5.5:1 |
|||||||||
|
180 |
216 |
25 |
4:1 |
||||||||
|
FRYA-07.6 |
4 |
4.8 |
20 |
60 |
60 |
F07 F10 |
G0 |
26 34 |
160 |
11:1 |
21 |
|
5.6 |
6.7 |
8:1 |
|||||||||
|
8 |
9.6 |
11:1 |
|||||||||
|
11 |
13 |
8:1 |
|||||||||
|
16 |
19 |
11:1 |
|||||||||
|
22 |
26 |
8:1 |
|||||||||
|
32 |
38 |
11:1 |
28 |
||||||||
|
45 |
54 |
8:1 |
|||||||||
|
63 |
75 |
30 |
11:1 |
37 |
|||||||
|
90 |
108 |
8:1 |
|||||||||
|
125 |
150 |
5.5:1 |
|||||||||
|
180 |
216 |
50 |
4:1 |
||||||||
|
FRYA-10.2 |
4 |
4.8 |
40 |
120 |
60 |
F10 |
G0 |
40 |
200 |
11:1 |
28 |
|
5.6 |
6.7 |
8:1 |
|||||||||
|
8 |
9.6 |
11:1 |
31 |
||||||||
|
11 |
13 |
8:1 |
|||||||||
|
16 |
19 |
11:1 |
|||||||||
|
22 |
26 |
8:1 |
|||||||||
|
32 |
38 |
11:1 |
40 |
||||||||
|
45 |
54 |
30 |
8:1 |
||||||||
|
63 |
75 |
11:1 |
43 |
||||||||
|
90 |
108 |
8:1 |
|||||||||
|
125 |
150 |
5.5:1 |
|||||||||
|
180 |
216 |
100 |
4:1 |
||||||||
|
FRYA-14.2 |
4 |
4.8 |
100 |
250 |
60 |
F14 |
G1/2 |
58 |
315 |
11:1 |
59 |
|
5.6 |
6.7 |
8:1 |
|||||||||
|
8 |
9.6 |
11:1 |
|||||||||
|
11 |
13 |
8:1 |
|||||||||
|
16 |
19 |
30 |
11:1 |
61 |
|||||||
|
22 |
26 |
8:1 |
|||||||||
|
32 |
38 |
11:1 |
63 |
||||||||
|
45 |
54 |
8:1 |
|||||||||
|
FRYA-13.6 |
4 |
4.8 |
200 |
500 |
60 |
F14 |
G1/2 |
58 |
400 |
11:1 |
63 |
|
5.6 |
6.7 |
8:1 |
|||||||||
|
8 |
9.6 |
400 |
30 |
11:1 |
|||||||
|
11 |
13 |
8:1 |
|||||||||
|
16 |
19 |
11:1 |
66 |
||||||||
|
22 |
26 |
8:1 |
|||||||||
Több fordulatú elektromos hajtómű be- és kikapcsolási típusú 3 fázisú AC motorral
|
Modell |
Kibocsátás sebesség fordulat |
Nyomatéktartomány Nm |
Névleges hatalom KW |
Sebesség fordulat |
Névleges jelenlegi A |
Max. jelenlegi A |
Indulás jelenlegi A |
Túláram prot. eszköz beállítás |
|
FRYA-07.2 |
4 |
30 |
0.02 |
1400 |
0.4 |
0.3 |
1.1 |
0.3 |
|
5.6 |
0.02 |
1400 |
0.4 |
0.4 |
1.1 |
0.4 |
||
|
8 |
0.04 |
1400 |
0.4 |
0.4 |
1.1 |
0.4 |
||
|
11 |
0.04 |
1400 |
0.4 |
0.5 |
1.1 |
0.5 |
||
|
16 |
0.06 |
2800 |
0.6 |
0.6 |
2.0 |
0.6 |
||
|
22 |
0.06 |
2800 |
0.6 |
0.7 |
2.0 |
0.7 |
||
|
32 |
0.10 |
1400 |
1.0 |
1.0 |
2.5 |
1.0 |
||
|
45 |
0.10 |
1400 |
1.0 |
1.1 |
2.5 |
1.1 |
||
|
63 |
0.20 |
2800 |
0.8 |
1.3 |
4.6 |
1.3 |
||
|
90 |
0.20 |
2800 |
0.8 |
1.4 |
4.6 |
1.4 |
||
|
125 |
0.30 |
2800 |
0.9 |
1.6 |
4.6 |
1.6 |
||
|
180 |
25 |
0.30 |
2800 |
0.9 |
1.7 |
4.6 |
1.7 |
|
|
FRYA-07.6 |
4 |
60 |
0.03 |
1400 |
0.4 |
0.4 |
1.1 |
0.4 |
|
5.6 |
0.03 |
1400 |
0.4 |
0.5 |
1.1 |
0.5 |
||
|
8 |
0.06 |
1400 |
0.6 |
0.7 |
1.7 |
0.7 |
||
|
11 |
0.06 |
1400 |
0.6 |
0.7 |
1.7 |
0.7 |
||
|
16 |
0.12 |
2800 |
0.7 |
0.9 |
3.2 |
0.9 |
||
|
22 |
0.12 |
2800 |
0.7 |
1.1 |
3.2 |
1.1 |
||
|
32 |
0.20 |
1400 |
1.7 |
2.0 |
4.8 |
2.0 |
||
|
45 |
0.20 |
1400 |
1.7 |
2.1 |
4.8 |
2.1 |
||
|
63 |
0.40 |
2800 |
1.7 |
2.4 |
9.5 |
2.4 |
||
|
90 |
0.40 |
2800 |
1.7 |
2.6 |
9.5 |
2.6 |
||
|
125 |
0.50 |
2800 |
1.8 |
3.2 |
9.5 |
3.2 |
||
|
180 |
50 |
0.50 |
2800 |
1.8 |
3.4 |
9.5 |
3.4 |
|
|
FRYA-10.2 |
4 |
120 |
0.06 |
1400 |
0.5 |
0.6 |
2.1 |
0.6 |
|
5.6 |
0.06 |
1400 |
0.5 |
0.6 |
2.1 |
0.6 |
||
|
8 |
0.12 |
1400 |
1.1 |
1.2 |
3.2 |
1.2 |
||
|
11 |
0.12 |
1400 |
1.1 |
1.3 |
3.2 |
1.3 |
||
|
16 |
0.25 |
2800 |
1.4 |
1.6 |
4.7 |
1.6 |
||
|
22 |
0.25 |
2800 |
1.4 |
1.9 |
4.7 |
1.9 |
||
|
32 |
0.40 |
1400 |
2.6 |
2.7 |
8.9 |
2.7 |
||
|
45 |
0.40 |
1400 |
2.6 |
3.2 |
8.9 |
3.2 |
||
|
63 |
0.70 |
2800 |
3.2 |
3.8 |
17 |
3.8 |
||
|
90 |
0.70 |
2800 |
3.2 |
4.2 |
17 |
4.2 |
||
|
125 |
1.00 |
2800 |
3.7 |
5.5 |
17 |
5.5 |
||
|
180 |
100 |
1.00 |
2800 |
3.7 |
5.8 |
17 |
5.8 |
|
|
FRYA-14.2 |
4 |
250 |
0.12 |
1400 |
0.5 |
0.8 |
2.9 |
0.8 |
|
5.6 |
0.12 |
1400 |
0.5 |
1.1 |
2.9 |
1.1 |
||
|
8 |
0.25 |
1400 |
1.1 |
1.7 |
5.5 |
1.7 |
||
|
11 |
0.25 |
1400 |
1.1 |
1.8 |
5.5 |
1.8 |
||
|
16 |
0.45 |
2800 |
1.6 |
3.2 |
9.5 |
3.2 |
||
|
22 |
0.45 |
2800 |
1.6 |
3.7 |
9.5 |
3.7 |
||
|
32 |
0.75 |
1400 |
2.6 |
4.2 |
17 |
4.2 |
||
|
45 |
0.75 |
1400 |
2.6 |
5.3 |
17 |
5.3 |
||
|
63 |
1.40 |
2800 |
4.9 |
7.4 |
40 |
7.4 |
||
|
90 |
1.40 |
2800 |
4.9 |
9.5 |
40 |
9.5 |
||
|
125 |
1.80 |
2800 |
5.6 |
12 |
50 |
12 |
||
|
180 |
200 |
1.80 |
2800 |
5.6 |
12 |
50 |
12 |
|
|
FRYA-13.6 |
4 |
500 |
0.20 |
1400 |
0.9 |
0.9 |
5.5 |
0.9 |
|
5.6 |
0.20 |
1400 |
0.9 |
1.1 |
5.5 |
1.1 |
||
|
8 |
0.40 |
1400 |
1.8 |
3.2 |
9.8 |
3.2 |
||
|
11 |
0.40 |
1400 |
1.8 |
3.7 |
9.8 |
3.7 |
||
|
16 |
0.80 |
2800 |
3.8 |
5.3 |
19 |
5.3 |
||
|
22 |
0.80 |
2800 |
3.8 |
5.8 |
19 |
5.8 |
||
|
32 |
1.60 |
1400 |
5.6 |
7.9 |
40 |
7.9 |
||
|
45 |
1.60 |
1400 |
5.6 |
9.5 |
40 |
9.5 |
||
|
63 |
3.00 |
2800 |
9.5 |
14 |
61 |
14 |
||
|
90 |
3.00 |
2800 |
9.5 |
17 |
61 |
17 |
||
|
125 |
3.30 |
2800 |
10 |
22 |
61 |
19 |
||
|
180 |
400 |
3.30 |
2800 |
10 |
23 |
61 |
19 |
|
|
FRYA-16.2 |
4 |
1000 |
0.40 |
1400 |
1.5 |
2.8 |
11 |
2.8 |
|
5.6 |
0.40 |
1400 |
1.5 |
3.1 |
11 |
3.1 |
||
|
8 |
0.80 |
1400 |
2.9 |
5.3 |
23 |
5.3 |
||
|
11 |
0.80 |
1400 |
2.9 |
5.8 |
23 |
5.8 |
||
|
16 |
1.50 |
2800 |
5.9 |
9.5 |
42 |
9.5 |
||
|
22 |
1.50 |
2800 |
5.9 |
11 |
42 |
11 |
||
|
32 |
3.00 |
1400 |
8.9 |
14 |
63 |
14 |
||
|
45 |
3.00 |
1400 |
8.9 |
17 |
63 |
17 |
||
|
63 |
5.00 |
2800 |
12 |
26 |
120 |
26 |
||
|
90 |
5.00 |
2800 |
12 |
32 |
120 |
26 |
||
|
125 |
6.00 |
2800 |
13 |
37 |
120 |
26 |
||
|
180 |
800 |
6.00 |
2800 |
13 |
47 |
120 |
26 |
Méretek

Termékkiállítás

Terméki valódi lövés


Vállalati bevezetés
A 2014 -ben alapított Freya elsősorban szelepekben, hajtóművekben, elektromos szelepmozgatókkal, elektromos szelepekkel és más folyadékvezérlő termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozik. A folyamatipar területére összpontosít, és már régóta elkötelezett amellett, hogy professzionális folyadék -ellenőrzési megoldásokat kínáljon olyan folyamatipar számára, mint az elektromos áram, acél, építőanyagok és vízkezelés. A tényleges munkakörülmények szerint a szükséges terepi felmérés és a műszaki közzététel révén biztonságos, gazdasági és környezetbarát kiválasztást és tervezést biztosít az ügyfeleknek, szigorúan ellátja és útmutatást nyújt a telepítéshez és az üzembe helyezéshez, a szerződéskövetelményeknek megfelelően, és a szabványok teljesülése esetén átadja a felhasználást. A vállalat mindig is az innovációs képességeinek fejlesztésére összpontosított, és egy sor innovatív eredményt ért el a K + F beruházások növelésével és a technológia bevezetésével. Az elmúlt években a társaság sikeresen jelentkezett a nem invazív megjelenési szabadalmakra és a közüzemi modell szabadalmi igazolásokra. Ezek az innovatív eredmények javították a vállalat alapvető versenyképességét.
Alkalmazások

Tanúsítványok


Népszerű tags: Fűtési iparági szelep IP68 Elektromos hajtómű, Kína, Gyártók, Szállók, Gyár, Vásárlás, Ár, Idézet
